pravidelná cvičeníKurz základní sebeobrany pro ženy - Praha podzim 2017

Vytvořil: Matěj Novák | Datum a čas konání: 29.10.2017-26.11.2017

Základní kurz sebeobrany pro ženy

Kde: TJ Sokol Praha Vršovice, Vršovické náměstí 2, Praha 10 (pódium)

Kdy: Od 29. 10. 2017 do 26. 11. 2016; každou neděli od 14:30 do 18:30 hodin.

Za kolik: 4.000,– Kč

S sebou: Běžné oblečení – triko, mikina, tepláky a tenisky do tělocvičny.

Kurz je určen ženám a dívkám starším 16-ti let. U neplnoletých dívek vyžadujeme na výuce přítomnost plnoletého rodinného příslušníka ženského pohlaví (matka, sestra,…). Mužům, kromě členů realizačního týmu, není vstup na výuku povolen.

Co se během kurzu naučíte? Naučíme vás základní sebeobraně proti osobě známé, protože více jak 70% útoků je vedeno právě ze strany rodiny (bratr, strýc, otec,..), přátel nebo kolegů v práci. Naučíme vás, jak předcházet konfliktům, ale i jak se s nimi vypořádat krátce a rázně. Vysvětlíme vám nezbytnou teorii týkající se znásilnění, obtěžování i samotné sebeobrany. Našim cílem je naučit vás jak nebýt oběť. Nikdo nemá právo se vás dotýkat, pokud to sama nedovolíte. Rozhodnete-li se pro tento kurz, uděláte první důležitý krok ve svém životě. Dovolte nám, abychom vám pomohli udělat ten další.

videí na našem webu můžete vidět, že cílem našich kurzů je posílit psychickou odolnost a připravit vás na konflikt tak, abyste se v něm dokázaly orientovat a mohly "vysvětlit" neobytnému muži, že toto není vhodný začátek hezkého vztahu ;-).

Více jak 300 dívek a žen již prošlo našimi kurzy a z ohlasů uveřejněných na našich stránkách si můžete udělat představu o jeho kvalitách.

Pozor, jelikož chceme zaručit individuální přístup ke každé z vás, počet míst je omezen maximálně na 8 účastnic, Těšíme se na vás….a nebojte, to zvládnete i vy :-)

Matěj Novák a Martina Klímová

 


Přihlášení na tento seminář/kurz