rubriky článků

Jujutsu & Aikijutsu
Počet článků: 21

Sebeobrana
Počet článků: 59

Kondiční příprava
Počet článků: 21

Škola - informace
Počet článků: 15

Zajímavosti
Počet článků: 15


pravidelná cvičení

Jujutsu/BJJ
Pondělí 19:00:00-21:00:00
Vede: Matěj Novák, Jan Lalinský

aikijutsu
Pondělí 19:00:00-21:00:00
Vede: Miroslav Matějovský, Petr Batal

Funkční trenink
Pondělí 18:00:00-19:00:00
Vede: Julia DemekováNový školní rok 2011/2012 - Co nás čeká

Vytvořil: Matěj Novák | Rubrika: Škola - informace | Vytvořeno: 26.8.2011 | Zobrazeno 2407x

Milí studenti, Dovolte mi vás přivítat v novém školním roce a seznámit vás s tím, co nás čeká.

Nejdříve shrnutí toho, co se nám podařilo tento rok:

A nyní, co nás čeká:

A to je asi vše. Jak vidíte, bude toho docela dost, rozhodně se nebudeme nudit. Takže vám přeji vše nejlepší do tohoto nového školního roku a budu se těšit na setkání s vámi v pondělí, 5.září.

Matěj


| Ľuboš Bača

Daju sa nezavazne navstvit treningy jujutsu? Prebieha nabor novych clenov? Akym sposobom? dakujem

| Matěj

Dobrá den, první dva tréninky jujutsu jsou bezplatné. Lze je tedy považovat za nezávazné. Nábor členů probíhá průběžně. Každý zájemce si může bezplatně vyzkoušet dvakrát s námi zacvičit a potom chceme znát zda mu cvičení vyhovuje a chce s námi nadále cvičit.

| Matěj

Dobrá den, první dva tréninky jujutsu jsou bezplatné. Lze je tedy považovat za nezávazné. Nábor členů probíhá průběžně. Každý zájemce si může bezplatně vyzkoušet dvakrát s námi zacvičit a potom chceme znát, zda mu cvičení vyhovuje a chce s námi nadále cvičit.

| thor

Od roku 1996 jsem cvičil,ninujtsu,aikido,bujujutsu p.L.Pokorný bohužel si udelal z toho byznys a já odešel... zajímá mne nauka o ki /cchi/ jeet kune do delak jsem 8 let bohu žel alkoho a tráva...zastavili moje vývoje dnes mi je 30 a ....vzpomínám...znám mnoho lidí osobně vč.p.pokorného ninujtsu ale přemýšlým že bych se měl vrátit domů....prosím máte místo pro jednoho začátečníka?Děkuji Tomáš ze severu...

| Jarda

Zdravim, my se specializujeme na vyuku jujutsu. Pokud tedy budete chtit JKD, pak mohu doporucit Marka Pszczolka (http://www.jeetkunedo.cz), ktery ma klub i v Praze. Doporucuji nejdrive navstivit osobne a pak se rozhodnout, ktery klub vam bude sedet vice. Hezky Novy rok :-) Jarda Kolcun